| Tigruta a întrebat:

Va rog, raspundeti-mi la intrebari si trimitetimi cererea de prietenie.

2 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Eu ti-am dat cerere de prietenie(sa mi-o aprobi) id-ul meu e tony_1756! Bun venit pe site!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa-ti faci prieteni de ce nu faci tu primul pas si sa dai o cerere de prietenie cuiva? sigur nu te va refuza nimeni... m-am uitat la intrebarile postate de tine dar daca nu stiu sa te ajut atunci cum sa-ti raspuns?(decat sa-mi arat prostia mai bine tac din gura)