| rebela_3712 a întrebat:

Va rog, raspunsuri rapide si corecte! Unde este SALA STUDENTILOR in Galati? Ceva excat!

2 răspunsuri:
| andreiano a răspuns:

Nu stiu daca exista asa ceva in Galati. Poate te referi la Casa de Cultură a Studenţilor. Asta o găseşti în apropierea căminelor studenţeşti. Pe strada Domnească, venind dinspre centru spre parcul CFR se face o străduţă la stânga imediat după căminele studenţeşti. Nu e departe, cam la 200 metri de str. Domnească. Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sala studentilor se mai numeste si CLUB ES care este cu 20 de metri departare de practicher mergi pe o srada sus si scrie mare CLUB ES