| mimi2000mimi a întrebat:

Va rog sa imi raspundeti! ajutati-ma! am pierdut un telefon sonny ericsson s312(http://www.google.ro/......tp?/imgres si nu stiu ce sa fac! nu era un telefon foarte performant, da cred ca cineva mi l-a furat.inca mai pot suns pe el, da nu raspunde nimeni.ce as putea face? exista vreun program gps prin care il pot gasi?

2 răspunsuri:
| DaniiCismas a răspuns:

Depinde, la unele telefoane se poate folosi un program ( il stiu ) care poate sa iti blocheze telefonul!

| darkmind2277 a răspuns:

Regret da nu e la indemana ta cel mult furnizoru de retea in cauzul tau (ex: Cosmote ) dar nici aia nu te ajuta cas foarte formali iti zic sa reclami la politie. Mai bine ia altu alta cartela daca zici ca nu-i pierderea prea mare. Bafta.