| Anxx a întrebat:

Va rog sa ma ajutati ca am o problema cu instalatrea unui joc! Dupa ce se instaleaza spune : "This product will now ensure that your existing installation is up to date", iar mai apoi apare din nou o iconita care spune " The update process Did not complete succesfully. Instalation will not terminate. ", dupa care se dezinstaleaza singur. Dau fundita pentru cel care ma ajuta cu o rezoolvare sad va rog mult

1 răspuns:
| paparazii a răspuns:

Cand instalelezi un joc trebuie sa inchizi toate aplicatiile, pentru ca da eroare, depinde c browser folosesti pentru ca unele nu l poti lua decat explorer.mai e o chestie restarteaza pc dupa instalare.tre s mearga bafta.
.