| Dorin_8007 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu un comentariu la urmatoarea fraza "Trebue sa exist pentru a putea gandi si trebuie sa pot gandi pentru a exista" Dau funda si mii de multumiri celui care ma ajuta.

1 răspuns:
| MadnessCaffe a răspuns:

Nu poti gandi daca nu existi deoarece insusi existenta noastra ne da de gandit din viata de zi cu zi.Ca sa poti exista trebuie sa poti gandi deoarece altfel vei fi considerat nimic de catre ceilalti, ca si cum nu ai exista.

Sper ca te-am ajutat thinking