| Alyssutzaa a întrebat:

Va rog sa-mi ziceti si mie cum sa fac sa-i zic la un baiat cu frumosul ca sa purtat urat cu mine? Si ca nu vrea sa inteleaga ca nu il plac? angry... Va rogggg

Răspuns Câştigător
| ML001 a răspuns:

"auzi... esti un baiat dragut dar nu esti genul meu, asa ca te rog sa nu ma mai deranjezi" o zi frumoasahappy pa pa

6 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

Ii poti spune ca iti place de altcineva. Sau ca nu vrei prieten momentan. Sau ii poti spune ca iti este drag, dar nimic mai mult.
sau
nu vrei sa te implici in relatii si gata:d

| Chris a răspuns:

Direct si intr-o exprimare simplista, pentru a nu lasa loc de interpretari.

| andyutu23 a răspuns:

Salut TPU! eu sunt alex baiatul de care zice alyssutza, si eu vreau sa spun k nu trebuie sa-mi zica ca nu ma place, k stiam de mult ca nu ma place...si alyssa explica-le si dc m-am purtat urat cu tine sa vedem cui ii dau dreptate!

| Alyssutzaa explică (pentru andyutu23):

straight face... tu te-ai purata urat straight face... eu nu am nimic deaface si nu mai face intepretari straight face.si nu te mai baga in seama straight face deci lasa-ma!

| andyutu23 a răspuns (pentru Alyssutzaa):

Bine nu ma mai bag in seama! daca vrei tu...k mereu am facut ce vrei tu k te-am iubit! dar te las in pace ca sa nu crezi ca te stresez! macar am dreptate in ce zic! nu in totalitate, dar macar eu stiu ca te-am iubit.

| andyutu23 a răspuns (pentru Alyssutzaa):

Scuze...nu am vrut, eram suparat pe tine atunci acum numai sunt si am fost nesimtit si imi cer scuze pentru tot!:*