| QAkkyQ a întrebat:

Va rog sa nu radeti de mine... dar ce e ala un URL? Pentru ca nu stiu cum sa-mi fac cont pe http://www.tumblr.com/register...Funda

Răspuns Câştigător
| Mikiee a răspuns:

Url.ul este- nu stiu cum sa iti explic... deci, acolo in casuta de la "url" scrie cum ai vrea tu sa se numeasc blogul tau de pe tumblr. de exemplu: www.jealous0paper.tumblr.com - aici "jealous0paper" este url-ul pe care eu l.am ales. dupa ce iti faci cont, poti sa treci sa te uiti si pe la blogul meu? mersi:*.