| ReZiSTorr a întrebat:

Va rog sa nu spuneti comentarii urate. Deci. imi plac manelele sa le ascult la petreceri si sa ma distrez pe ele. intrebarea mea e. sunt sau nu sunt manelist? Ascult doar la petreceri.Colegii mei spun ca sunt manelistsad si eu ascult si alte genuri de muzica.Merg pe principiul : Tu la petreceri pe ce te distrezi? Bautura si skrillex? Dau funda pentru un raspuns bun argumentat

Răspuns Câştigător
| Rebecca123 a răspuns:

Nu este adevarat..fiecare asculta si danseaza pe manele la petreceri.Nu exista petreceri calumea fara manele sincer. Nu inseamna ca esti manelist daca asculti la petreceri ori ocazional. Si eu ascult doar la petreceri si nu pot spune ca sunt manelista. poti fi manelist doar daca vrei tu sa fii si nu este ceva rau in a fi manelist laughing

7 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Asculti manele, esti manelist. nu conteaza unde, in ce imprejurimi, cand, de ce, din ce cauza, cu ce scop, etc. asculti manele, esti manelist. ca asculti si altceva este irelevant.

| Joltea_Cristian_1992 a răspuns:

Nu conteaza daca asculti manele daca nu le canti ( de exemplu Adrian Minune ) nu cred ca esti manelist

| sublime89 a răspuns:

Daca iti plac manelele, atunci esti manelist.

| coztel5437 a răspuns:

Nu,nu esti manelist...maneaua nici nu-i gen muzical si nici nu o sa fie, mie sincer nu-mi plac deloc, ma enerveaza faptul ca multi romani ascult manele... daca tie iti plac n-am nimic impotriva... fara suparare

| Thesinger1 a răspuns:

Sall
Mori din asta?
Daca te omoara grija, n-ai decat.
Ceea ce conteaza este sa te simti bine.
Degeaba vrei tu argumente, ce rost are sa ti le insiruiesc?
Funda?(repede, ca ma grabesc)

| Deaad a răspuns:

Incearca sa nu-ti mai placa manelele.Asculta muzica mai de oameni, nu de ciori.

| tykeros a răspuns:

Trebuie sa-ti fac o destainuire. Esti manelar amice si daca asculti mult manele o sa-ti scada IQ-ul... Deja esti gramatical compromis dupa cum se poate observa din intrebarea ta happy