| chocolate3755 a întrebat:

Va rog spuneti-mi ce spune kristen stewart in videoul acesta http://www.youtube.com/watch?v=TqkBzke7kSo&feature=relat ed
la minuta 0:12 pina la 0:25 si ce raspunde dakota fanning.Scrieti in engleza, iar daca vreti, traduceti si in romana
ofer in dar o fundita

Răspuns Câştigător
| cornculapte a răspuns:

Hi Dakota. Um, I think that you're amazing and I'm such a huge fan from everything, not just Twilight and I was wondering, what's it like to kiss Kristen Stewart?

Buna Dakota. Eu cred ca esti extraordinara si sunt un fan urias de peste tot, nu doar din Twilight (suna aiurea tradus mot-a-mot, dar se refera ca o admira nu doar din Twilight ci si din alte filme) si ma intrebam, cum e sa o saruti pe Kristen Stewart?

Iar Dakota zice:
She had chills, of course. What was it like to kiss Kristen Stewart? Um... It was pretty great. It was pretty wonderful.
A avut fiori, desigur. Cum a fost s-o sarut pe Kristen Stewart? A fost destul de grozav. A fost destul de minunat.

1 răspuns:
| Filly_6570 a răspuns:

"Hi Dakota, I think that you are amazing and i'm such a huge fan from everything not just Twilight and I was wandering what it's like to kiss Kristen Stewart?"
Traducerea:
Buna Dakota, cred ca esti uimitoare si sunt un mare fan al tau de la toate nu doar Twilight si ma intrebam cum e sa o saruti pe Kristen Stewart?
Sper sa iti fie de folos.