| cumvacumvacumvacumva a întrebat:

Va rog spuneti-mi o felicitare pentru mire si mireasa pe care as putea sa o spun le nunta. Ar fi de dorit in versuri!
cea mai frumoasa primeste funda

3 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Pai daca te duci le spui casa de piatra

| alexutzabc a răspuns:

In cea mai frumoasa zi din viata voastra, suntem alaturi de voi cu inima si cu gandul, si va uram numai fericire si bucurii. Sa va iubiti mereu ca in aceasta zi minunata si sa aveti o viata plina de fericire si impliniri impreuna. Casa de piatra si copii frumosi!

| alexutzabc a răspuns:

V-ati legat inimile si soarta! Va uram ca viata voastra sa fie mai frumoasa ca zorii zilei, mai senina decat cerul si mai profunda decat oceanul! Va dorim sa traiti in asa fel incat in fiecare seara sa puteti spune: "a fost mai frumos decat ieri"!