| alisscrazy a întrebat:

Va roggggggggg frumos ajutati-ma
cine joaca barn buddy si stie sa fure cu caine? eu am caine dar tot imi fura unii nu stiu ce sa mai fac si cum sa ma razbun si eu
deci daca stie cineva ca rog mumos mumos sa ma ajutati si pe mine
cine da un raspuns complet si corect primeste fundoi

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cosmynel u te-ai gandit ca intre timp ce tu tot dai sa furi ii faci bani persoanei respective...si banii ii care ii faci persoanei nu se compara cu banii pe care i castigi daca vinzi ce ai furat
Deci in concluzie e o idee proasta

5 răspunsuri:
| SCosmin a răspuns:

Nu conteaza daca cainele are mancare.

ei manusa,te duci la recolta facuta furii iti ei bani dar nu conteaza dai clik in continoare pana furii,iar dupaia dar refres si gata ai bani inapoi cei care ti ia loat cainele si plus planta furata.

sper ca team ajutat.

| SCosmin a răspuns:

Buna,intri la una dintre fermele vecinului si vezi daca are de furat,iei manusa ca care furi si apesi pe planta cu manusa,iti apare ca te musca cainele dar dai ok pana cand furi,nu conteaza daca iti ia bani ptr ca dupa ce ai furat sau nu mai ai bani dai refresh sau te duci la ferma mea*.si dupa ce sa reincarcat pagina.bani o sa-i ai la loc,plus recotele furate.sper ca te-am ajutat

| Izz a răspuns:

Ai putea sai stergi din lista

| zeg685 a răspuns:

Apesi incontiinu pe recolta pana fura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu te duci in ferma apoi cand ei nu sunt pe barn buddy te duci si furi ok caini orice sau vii la mine draguta si iti dau eu cainii furati