| Craazy a întrebat:

Va roog! Niste Statusuri Triste, Foarte Tristee [nu m-am despartit de iubit, dar sunt enorm de suparata si plang in continuu]Va roog Repede!

Va dau la toti Vot...Doar dati-mi niste stausuri triste si cat mai multe va roog...Mskisslove struckcryingsad

Răspuns Câştigător
| CorynutzaBeibi a răspuns:

Eu nu iti dau un status, iti voi da un sfat: renunta la aceasta stare, sa nu cumva sa dai intr-o depresie.
Asa am fost si eu, aveam ganduri naspa... nu`mi dadeam seama ce e cu mine. Incearca sa-ti faci ordine in ganduri si sper sa iti schimbi parerea despre viata ta. Traieste`ti viata din plin, incearca sa profiti de fiecare secunda, de fiecare clipa alaturi de cei dragi. Vei vedea ca, mai apoi vei regreta ca nu ai reusit sa-ti dai seama cat de important e acest lucru si ca nu ai reusit sa te distrezi in fiecare clipa.

Nu vreau sa consideri gen: Cine`i asta?! mama?!
Crede`ma... asa am fost si eu... am reusit sa ma "trezesc" datorita prietenilor mai apropiatistraight face, iar acum nu stiu cum sa recuperez timpul pierdut, dar totusi simt ca e prea tarziu.

La Multi Ani!:*