| marianpurdea a întrebat:

Va salut, ar trebui sa ma vad cu o fata si poate ar iesi si ceva relatii sexuale, stiti ce ziclaughing
Are ceva daca mi se lua putin pielea de pe deget dupa ce ma spalai, dar nu curge sange, doar oleaca mi se lua primul strat pe piele, nu e rana deschisa nu? Vreau sa merg la sigur laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Adica ai intalnire cu o pro5tituata?
Nu uita sa folosesti PREZERVATIVUL, daca tot platesti macar sa nu vina cu bonus vreo SIDA sau alta boala cu transmitere sexuala.
In ce priveste degetul ala, stai linitit ca nu-l bagi nicaieri si nu se va speria femeia aia, taman de degetul tau.

| 1onur a răspuns:

Sa de-a Dumnezeu ca fata aia sa aibă ochii deschiși și să-și de-a seama cu ce are de aface sa de-a Dumnezeul.

| Mindfulness a răspuns:

Nu se va uita ea la degetul tau, și dacă te va întreba ii zici că ai avut un accident minor la locul de munca.