| anonim_4396 a întrebat:

Va salut baieti. Fac o intrebare. Catusele de ce au un zgomot a parte? Fiecare lucru are un anumit zgomot dar parca zgomotele ale catuselor parca ma da de gol. Nu vreau sa ma stiu unii ca port/am catuse.

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Probabil amandoi o veti trata ca pe o gluma facuta de prietena ta.Ar trebui sa ii intorci prietenei tale farsa.

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti pe la arestul politiei, cumva?

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

In seara de 06.05. 2014 in jurul orei 23:19am fost arestat dar nu de Politie ci de prietena mea. am stat legat cam in jur de o ora si un sfert. In acest timp ea a mai coborat jos la baieti sa bea cata o bere una alta pe acolo. La momend dat mi-am inchis ochii ca sa imi mimaginez cu puterile mintii (dar al dracului creier nu aveam suficienta putere) Ma gandeam ca faceam ceva ca Octavian Gog (magicianul) Un Bun Prieten a venit la mine in camera si m-am facut de rusine "Ce cauti mai nebunule legat? Deci cu din astea umblii" Si in sfarsit prietenul asta de foarte multi ani s-a luat de Prietena mea care e de aproape 2 ani si el ma deslegat. Deci e o poveste lunga.

| darrio2007 a răspuns (pentru Saveluc):

Din ce ai explicat acum nu vad legatura cu intrebarea ta de mai inainte.Credeam ca le porti ca accesorii la imbracaminte.

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

Hai ca esti tare. Cum Dumnezeu sa le port ca accesorii? umblam pe Toate strazile Legat. Nu? Ce Dumnezeu frate. Nu cred ca ai vazut asa nebun. Ok. Intrebarea de mai inainte era vorba cu alte cuvinte de ce Catusele au un zgomot a parte? adica voiam sa fac in asa fel in cat sa nu trag atentia cuiva daca voiam sa fac tot posiblul sa ma desleg. Dar e Bine cand s-a terminat cu Bine si de acest Prieten mie cam rusine sa mai dau ochii cu el. Ma gandesc ca de acum incolo la fiecare intalnire mie ca imi va aduce aminte de seara cu pricina. Asta e.

| Saveluc a răspuns (pentru darrio2007):

Am sa va povestesc mult mai tarziu cu o noua farsa ce ii voi face. O sa magandesc sa vad la ce farsa sa ii fac. Am sa rog un vecin de bloc care nu o cunoaste de loc si el in general isi parcheaza masina peste strada nu langa bloc la noi si ii voi arata o poza cu ea. El (vecinul) Trebuie sa joace un rol de bandit/hot. Cum sa o prinda pentru. prima oara pe strada sa o traga langa masina cu o vorba doua si hop sa o bage in Portbagaj dar promit ca asta ii voi face chiar de ziua ei si atunci sa am si cel mai eftin tort. Iii arat eu iei. Stai sa mai treaca cateva luni ca sa nu dea de inteles.

| darrio2007 a răspuns (pentru Saveluc):

Probabil amandoi o veti trata ca pe o gluma facuta de prietena ta.Ar trebui sa ii intorci prietenei tale farsa.

| darrio2007 a răspuns:

Nu le purta daca te dau de gol.Cu ce te ajuta ca porti asa ceva? Crezi ca esti un macho? Dimpotriva.

| cristimihailov a răspuns:

Toti poarta catuse acolo unde se poarta catuse.

| Saveluc a răspuns:

Adica toti care? Si unde te crezi ca sunt? Aici era vorba de mine.