| autodidact a întrebat:

Vă salut! Consumul de apă contribuie la detoxifierea organismului? Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| sierra1 a răspuns:

Credeam că am lămurit deja problema

https://www.tpu.ro/......ortant-in/

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, atata vreme cat nu mananci nimic si bei apa pentru 2-3 zile sau mai multe.

| relian a răspuns:

Consumul de apa contribuie la buna functionare a organismului, nu bei apa doar sa scoti toxinele din organism.

Vorbim aici de un consum normal, cand organismul are nevoie de apa, nu sa bei pana crapi laughing pentru ca daca bei prea multa apa, poti foarte usor sa mori.

Apa este necesara, pentru ca suntem facuti mare parte din apa, iar daca nu bei apa, la fel mori.

Tu din ce Luna ai cazut acu? laughing
Daca cumva intrebi de consumul cel recomanda nu stiu citi doctori sau ce doctori, aia is gargaragii, bautul de apa asa ca te impinge cineva sa bei, este inutil.

Ai vazut tu animale sa bea apa asa in prostie? Un animal cai salbatic, cai domestic bea apa cand ii este sete si maninca l; a fel cand ii este foame.

Doar oamenii se lasa prostiti laughing vine doctorul minune sa faca reclama la apa sa vinda aia apa, asa ca baga texte, trebuie sa bem cel putin 2 litri de apa, trebuie sa bem apa, dar nu orice apa laughing

Reclama curata, aia cu apa vind apa, vac bani si tu bei ca prostu te indopi cu apa laughing

| autodidact explică:

Mulțumesc!

| sierra1 a răspuns (pentru autodidact):

Succes in cura-ți

| autodidact explică (pentru sierra1):

Mulțumesc pentru încurajare.