| anonim_4396 a întrebat:

Vă salut. Există vreo modalitate de a face bani zilnic/săptămânal de buzunar? Să mă implic într-o companie, actor secundar, Ajutor cameramani sau echipamente de concerte, ajutor de contabil la xerox, scanare, arhivare documente, ceva de genul? Sunt dispus de orice în Part-time. Nu accept lucru la domiciliu. Să muncesc iar apoi dau în insolventa.

3 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Sigur ca este posibil! Dar nu te astepti sa vina cineva sa te roage! Cauti toate posibilitatile si vei gasi!

| Saveluc a răspuns:

Sunt din Bucuresti. Mersi. Mai astept si alte pareri

| guest244 a răspuns:

Depinde de unde esti. Mai bine ar fi sa mergi pe la tine prin oras si sa intrebi pe la magazine sau, sa pui anunt prin tot orasul ca tu cauti de munca etc si pe anunt sa pui numarul tau... Mai poti sa mergi la primarie să intrebi...