| RKBlue a întrebat:

Va simtiti depresivi?
Simtiti ca nu reusiti nimic in viata?
Aveti impresia ca totul merge rau?
Uitati-va la acest video(incercati sa vedeti totul, nu sariti):
https://www.youtube.com/watch?v=ERhovG_AHDs

Daca cineva poate fi mandru ca a realizat asa ceva, voi oameni normali, de ce mai sunteti tristi?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trist din cauza societatii tampite care nu e in stare sa fie unita ca sa faca un bine sa fie drepturi egale. Invidia aia care multi o au in ei si sant un **** in ploaie invidiosi pe cei care o duc bine in viata, sefii care nu apreciaza muncitorii de rand si sistemul politic prost conceput

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Pentru că eu nu sunt cineva și nu am nici o treabă cu mândria lui.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E hai... e pentru copii. Lasa-i pe ei sa o judece laughing

| Celcestietot a răspuns:

Sunt trist pentru ca nu am dublat in limba romana sad

| RKBlue explică (pentru Celcestietot):

Daa.
Asteptam sa faca dublajul.
Pana atunci intelegem ce putem...

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

Intelegeti ce puteti, dar daca dublam eu, o faceam cu toate personajele, zic ca ar fi fost mai interesant asa. Eu doar am realizat efectele speciale, ti-au placut?

| RKBlue explică (pentru Celcestietot):

Super tari!
In special greenscreen-ul ala de la 8:42! Genial!

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

Multumesc frate, mi-a dat o lacrima de fericire si am numit-o,, RKBlue''winking.

| RKBlue explică (pentru Celcestietot):

Oooo!
Sunt flatat!
Poate apare in ntr-unul din episoade!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Celcestietot):

E pentru copii mici AP

| Celcestietot a răspuns (pentru RKBlue):

O bag direct in green screen!

| Celcestietot a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt actori care dubleaza chiar si la 80 de ani thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relatiile cu fetele nu prea merg, dar e ok ca restul sunt bune si frumoase!

| RKBlue explică (pentru anonim_4396):

Atunci incearca cu baietii! laughing
Sigur se va ivi persoana potrivita.Trebuie sa ai rabdare si sa ramai optimist.