| lplostonyou a întrebat:

Va simtiti prost cand nu sunteti in centrul atentiei si nimeni nu va baga in seama?

Răspuns Câştigător
| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Nu. Prefer sa nu fiu bagata in seama!

PS. Vreau si eu 2 cauciucuri Debica Furio 205/60 R15 tongue

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, din contră. Nu-mi place să fiu în lumina reflectoarelor. Prefer să stau la umbră.

April
| April a răspuns:

Nu,dimpotriva; ma simt jenata sa fiu in centrul atentiei fiindca linistea si seninatatea sunt elementele constitutive ale sufletului meu iar zarva si exuberanta ma dezechilibreaza, imi creeaza o stare de disconfort; prefer un colt linistit, poate in preajma unui suflet care simte ca mine...dar nici solitudinea nu ma deranjeaza.

| pwp a răspuns:

Cam da...

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Hmm...nu-i rau! Le si vulcanizezi?

| BRG a răspuns:

Mă simt prost de obicei cînd sînt în centrul atenției, sau cînd sînt invitat undeva, de multe ori refuz invitația.

| lplostonyou explică:

Mihaela31 eu am numai cauciucuri de marime mai mica cu gust de vanilie si capsunihappy

| lplostonyou explică:

Cu asta nu ma ocup eu ale mele sunt de unica folosintahappy

| NebuniKkdeea a răspuns:

Daa

| noescape a răspuns:

Depinde si de persoana.Eu unul sufar de nebagare in seama si daca sunt intr-un grup unde nu primesc atentie incep sa ii ling sau in cel mai rau caz sa le musc beregata.