| lVlad a întrebat:

Va temeti de dentist:d?

5 răspunsuri:
| NeneaGogu a răspuns:

Daca -l prind il lasa fara dinti in gura la cat m-a chinuit

| bytzy09 a răspuns:

N-am fost in viata mea laughingbig grin

| lVlad explică (pentru bytzy09):

Bun de tine..nici eu nu prea am fost..ca imi scoteatea tata dintii cu ciocanu si o daltawinking

| bytzy09 a răspuns (pentru lVlad):

Eu ma temeam de tata cand vroia sa-mi scoata dinti... da de dentist iti dai seamalaughing

| PufarinăPink a răspuns:

Omg. cu ciocanu`laughing. Mai bine la dentist. Eu nu ma tem de dentist pentru ca nu doare. ca sigur iti face anestezie! Sii sa mi scot eu acasa si sa ma doara mai bine ma duc la dentist si stiu ca nu o sa ma doara!happyByewave