| DidyyDyana a întrebat:

Va uitati la pariu cu viata? Daca da va rog sa descrieti primul sezon.ca acum sezonul 2 il urmaresc.

1 răspuns:
| Konata a răspuns:

Buna, in mare este vorba despre 2 familii care au o fata si un baiat(andrei si ioana)care s-au indragostit si acum sunt impreuna, ei si-au schimbat familiile din greseala cand a fost un incendiu in maternitatea lor, apoi si-au dat seama ca familia lor este a cluillat, intretimp o fata blonda(nu stiu cum o cheama)s-a indragostit de andre, au tecut niste promejdii cu un ticalos pe nume nu stiu cum care acum a fugit de la puscarie pentru ca fetele amenintate nu au depus marturie, intretimp la scoalla lor este infiintat uun club de muzica numit lalaband, care, este condus de o profa, inntretimp la sfarsitul sezopnului unu, o fata nu stiu cum o cheama nu simtea afectiune de la prietenii ei asa ca s-a facut s-a sinucis iar la inceputul sezonului 2 profu de sport a prins-o in scoala si de acolo ai urmarit tu totbig grin, sper ca ai inteles in mare dspre ce este vrba si daca vrei sa urmaresti uitatet pe siteul lor lallaband.com sau cv de genu astabig grin
Vizionare placuta!