| Oanny a întrebat:

Va vine sa credeti ca ea e lady gaga de acum 5 ani?:O:O http://www.google.ro/......tp?/imgres r:11, s:0

4 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Care e problema? Mi se pare că arăta normal. Şi în unele videoclipuri [Poker face, Love game] arăta normal, dar după mi se pare că se urâţeşte intenţionat.

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Wow ...Deci nici acum nu pot sa cred ca in poza aia este Lady Gaga, chiar nu seamana deloc cu cea de acum. Parca sunt doua persoane diferite. Trebuie sa spun ca era mult mai frumoasa pe vremea aia, acum parca din ce in ce mai mult se face urata. Si parca ei ii place asta doar ca sa faca show. Dar chiar e tare poza. Cred ca nici daca i-ai da poza unui fan inrait nu ar recunoaste-o.

| valy a răspuns:

Chiar nu imi vine sa cred.era mai frumoasa atunci.laughinglaughingse pare ca, ca sa devina o vedeta a trebuit sa renunte la frumusete.si sa devina o broscuta raioasahappy

| MissPink a răspuns:

Atunci ea abia era intrata in Showbiz si cred ca de asta parea mia cumintzica.happy