| anonim_4396 a întrebat:

Vad uneori o cite o anumita intrebare de ma lasa masca prima parte a ei;"Sint din Galati si as vrea citeva idei de a slabi rapid"sau cam asa ceva.Adeca, daca era din Bucuresti, nu putea-m raspunde?

6 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Dar, draga Harciog, poate ca persoana respectiva numai in metodele galatene crede! Poate cei din Galati au insusiri speciale si degeaba s-ar oferi cineva din Bucuresti sau Iasi. Uneori increderea e totul.Sau credinta, daca vrei!

| Elena1234456 a răspuns:

Sunt de acord cu mira happy.

mira
| mira a răspuns:

Nu este nimic gresit. Poate cineva din Galati cunoaste bine un medic de succes si poate face o recomandare mai folositoare celui ce intreaba.

| fosa.poplitee a răspuns:

Bineinteles ca PUTEAM raspunde, poate a mentionat orasul pentru cazul in care cineva urma sa ii recomande... o farmacie, un magazin, un nutritionist. Asta in cazul de fata.

| claudia_5508 a răspuns:

laughing acum si tu esti culmea.Asa se exprima unii oameni, nah...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mai si capcanele astea puse fara cap...