| anonim_4396 a întrebat:

Vampiri.Asta e subiectul pe care il abordez.
Cum am citi pana acum, toti cred ca asta e subiect de film.Si asa si e. Evident, pana acum nu s-au gasit dovezi cum ca ar exista vampiri.Si daca, sa zicem, ar exista, nu ar fi frumosi si sarmanti ca in filme, exemplu Damon Salvatore, sau Bill Campton, ci probabil ar fi total diferiti.De aceea e mai bine sa ne limitam la filme, carti si la imaginatia noastra. Da, stiu, am zis ca as vrea sa existe.Normal ca as vrea sa existe.Sa existee vampirii la care ma holbez pe ecran, sau cei pe care-i visez.Nu as vrea sa vad un mosneag tacanit cu colti, si se duca naiba fantezia mea.
Fanele vampirilor din filme-eu inclusa, bineinteles-probabil si-au dorit o romanta ca a Bellei Swan. Dar ce ati zice daca ati vedea un tip infiorator, cu coltii ascutiti, imbracat ca in secolul 8-9 venind spre voi, sa va muste? sa-i ca v-ati dori ca in locul lui sa fie Edward Cullen? Normal ca asta v-ati dori.Si probabil va intrebati "Ce sens are tot ce a scris fata asta pana acum?"
Poi nu are sens.Asta e treaba.Si trebuie sa va intreb ceva.Chiar daca nu credeti in vampiri, raspundeti, daca vreti, la urmatoarele intrebari.Pe rand, daca nu va deranjeaza.

1:Credeti in vampiri?
2:Ati vrea sa existe? Daca da, ce fel de vampiri?
3big grinaca ati da peste un vampir, cum ar fi el? Ce v-ar face? Ce ati face voi?

Multi o sa creada ca sunt o tacanita, si poate sunt, dar nu conteaza.Asta e o intrebare fara sens, dar totusi, cu o logica.Cum vine asta? Uite asa.Nu are sens, dar logica e asta.
Eu vreau sa vad cum mai sta populatia cu imaginatia, cat de creativi sunt.Asa-i ca acum pricepeti sensul? Sper ca da.
Uite, si ca sa nu cititi si raspundeti degeaba, puneti-va la lucru imaginati si eu promit ca la cel mai interesant raspuns dau fundita.

Deci, acestea fiind spuse, v-am pupat si astept raspunsuri cat mai creative.
(sper macar sa raspunda cineva...)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hmmm...Interesant
1.Nu cred in vampiri
2.Nu as vrea sa existe pentru ca, cu siguranta mi-ar suge sangele si m-ar ucide.Dar daca totusi ar exista as vrea sa fie ca Damon Salvatore sau Stefan.Hmmm...My God
3. Daca ar da un vampir peste mine,cu siguranta as tipa,as fugi iar el cu siguranta m-ar urmarii ca sa ma omoare.
App,Nu mi-a placut filmul Twilight, nu mi s-a parut deloc interesant ci mai degraba plictisitooor.Dar ma rog, fiecare cu preferintele lui.In schimb ador serialul The Vampires Diaries si abia astept sezonul 3happy
Pa, pa!

3 răspunsuri:
| greeneyesforever25 a răspuns:

1.Nu cred in vampiri.
2.As vrea sa existe doar daca nu ar bea sange(mai bine un suc) si ar fi frumosi.
3.La-s pune sa danseze la o hora. funda?

| danyelo112 a răspuns:

Imi place descrierea ta de aici cu personaje direct din filmul "twilight". oricum este cel mai reusit film al momentului sa stii.si daca ar fi vampiri fix ca in filmul asta ar fi interesant, iar daca sunt mai urati mai bine sa nu fie.big grin

| BaddieBae a răspuns:

Si eu aodr serialul, si innebunesc pana pe 16 septembire.Si imi place si Twilight, e dragut.
Ma rog, mie imi palc toate filmele cu vampiri happy