| ladykey a întrebat:

Vedete grase sau slabe? Cum va plac? http://bravonet.ro/blog/celebritati-care-s-au-ingrasat/2 010/06/15/

1 răspuns:
| AnaisC a răspuns:

Britney Spears arata mai plinuta inca din videoclipul, ultimul ei videoclip 3.
Janet Jackson, nu cred ca s-a ingrasat in halul ala ca eu am vazut niste poze cu ea in ultimelele saptamana. si nu era chiar asa ori e un fake, ori e muult mai veche.
Jessica Simpson n-are cum sa arate in halul ala ca ea tine la silueta.
John Travolta... WooW moooama e oribil.
Kally Klarckston stiam ca s-a ingrasat, dar dupa parerea mea tipa asta niciodata nu a fost frumoasa.
Kevin Federline, asta s-a ingrasat dupa ce s-a despartit de Britney.
Mariah Carey e orrrribila, da daca arata in holul asta sa mor eu daca inteleg dc se imbraca in rochii de alea.
Mike Tyson nu s-a ingrasat in halul ala ca l-am vazut acum o luna la Raw, si nu e asa de durduliu...