| lazio9 a întrebat:

Verisoara mea nu mai are bani pentru. a continua studiile asa ca o decis sa faca chat erotic cu jucarii etc, tot tacamul a spus ca asta ar vrea sa faca toata viata doar ca nu vede ca pe un serviciu de viitor deoarece cand o sa fie batrana nimeni nu mai vrea sa o vada dezbracata, voi ce parere aveti de gandirea ei? multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par jalnice fetele astea care fac video chat adica demne de mila i'm sorry(sa nu interpretezi altfel)

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Mda...In ziua de azi nu prea mai sunt bani si se gaseste cu greu un loc de munca, insa daca apeleaza la astfel de ''chestii'' demonstreaza ca nu are demnitate.La urma urmei, da, este viata ei, insa practic isi bate joc de ea.