| lazio9 a întrebat:

Verisoara mea nu mai are bani pentru. a continua studiile asa ca o decis sa faca chat erotic cu jucarii etc, tot tacamul a spus ca asta ar vrea sa faca toata viata doar ca nu vede ca pe un serviciu de viitor deoarece cand o sa fie batrana nimeni nu mai vrea sa o vada dezbracata, voi ce parere aveti de gandirea ei? multumesc

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are o gandire foarte gresita.Ar putea castiga bani si cu un job cinstit sau daca i-ar da parintii.
Fii alaturi de ea, vorbeste cu ea, convinge-o ca nu este bine ceea ce face(dar nu o acuza), ca ispita este foarte mare, asa ca fa-o sa nu cedeze. Ajut-o!