| ‹³Janne .‹³ Chriss a întrebat:

Vi-s-a intamplat ceva inficosator? Povestiti la raspuns.

Răspuns Câştigător
| mY-MuM-OverMediCateS-m a răspuns:

Nu stiu daca e chiar infricoshator da`.
Intr-o seara am visat`o pe matusa mea care e moarta
Si ea statea pe un scaun in fata casei mele si imi zicea ca e fantoma...eu i-am zis sa ma lase in pace si ea a inceput sa ma alerge si m-a prins de un picior si a inceput sa se tarasca prin curte...cand m-am trezit aveam o zgarietura pe picior pe cate nu o mai observasem inainte straight face

4 răspunsuri:
| Luori a răspuns:

Atat de infricosator incat nu pot povesti.

| MiReLa_3183 a răspuns:

Esti noua pe site?thinking de ce pui intrebari atat de stupide? ( ma refer si la cea de acum 3 ore cu.: cine vrea sa fie prietenul meu :-&)

| Anonoim a răspuns:

Da m-am nascut in romania ---> nu mai povestesc stiti voi povestea cu barza --->merit fundita

| madalina_5722 a răspuns:

Pai eram cu o prietena la ea acasa si eram in bucatarie si discutam. Eo am observat cu coada ochiului ca se misca o cana de pe masa da nu m-a interesat prea mult si cand am vazut cu coada ochiului ca inca se mai misca mi-am intors capul si timp de 2 secunde tot se misca pe masa si pe urma s-a oprit. Faza e ca, cana era pusa pe un suport din paie impletite si nu avea cum sa alunece pe masa daca e sa o luam asa. Asta se intamplase la 2 saptamani de la moartea strabunicii prietenei mele.