| heartslow a întrebat:

Vi s-a intamplat (pe acest site, despre care am numai cuvinte de lauda), sa oferiti la oameni din bunatatea voastra niste raspunsuri cat mai bune, iar acestia care spun la inceput ca OFERA FUNDA, la sfarsit, cand vad ca raspunsul tau chiar i-a ajutat foarte mult, SA NU-TI DEA FUNDITA PROMISA. Mi se pare o lipsa de bun respect (nu numai pentru noi, ca noi probabil ca uitam de raspunsul oferit lor, dar si pentru ei; eu n-as putea sa stau cu inima impacata ca, un raspuns de-aici ma ajutat enorm, si eu nu l-am rasplatit cu nimic pe acel om ). Deci, in final as vrea sa, vad parerile voastre despre aceste asa zise "promisiuni", si sper ca, daca va numarati si voi printre aceea care au facut aceste treburi sa va schimbati.happy (ofer fundita la raspunsurile chiar impresionante)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

D-aia nu mai dormi tu liniștit(ă) noaptea? Și ce făceai cu funda aia dacă o primeai? O arătai la vecini și te mândreai cu ea? Normal că și alții au mai pățit ca tine, dar sunt prea nesemnificative aceste funde ca sa te plângi de ele! Eu, de multe ori, am apreciat când cineva îmi răspunde la întrebare, chiar dacă mai divaghează sau nu mă mulțumește, dar prefer oricum să-i "mulțumesc" pentru că s-a obosit să-mi răspundă. Nu toți suntem la fel pe site-ul ăsta. Unii dau, alții nu dau, alții se mai gândesc și speră la răspunsuri mult mai bune(sau chiar mai slabe)...

5 răspunsuri:
| porumbitza a răspuns:

Da mi s-a intamplat nu voi spune numele acelui utilizator pentru ca eu stiu ce e rusinea.nu am facut niciodata asa ceva si nici n-am sa fac.

| secret96 a răspuns:

Salut! Eu am patit-o de 2 ori in 2 saptamani. In una din intamplari, imi tr mesaj ca rasp meu a fost cel mai bun, dar daca ii mai rasp la o intrebare imi da funda. Eu i-am rasp dar nici macar un multumesc nu o zis. ce sa mai zic de funda. I-am tr mesaj daca o reusit si nu o rasp straight face Nu imi trebuie funda, dar macar un multumesc astept. Dar ce sa facem. asta e omenirea.

| n30x a răspuns:

Mda e caracteristica umana... omu` cand trece prin greu ar da orice sa se ridice, sa schimbe ceva, e dornic de sfaturi, incearca lucruri noi, primeste ajutar etc. Acum urmeaza partea in care sa zicem ca a avut vointa si noroc si a reusit ceea ce si-a propus, dintr-o data devine fericit si cine mai e ca el se intampla de multe ori treaba asta. Don`t forget to keep your health.

| Bezea a răspuns:

Daca raspunzi la intrebari ca mine(lipsa de alta activitate mai buna) atunci funda e ultimul lucru la care te gandesti cand dai raspunsul. Sa nu mai zic ca multe din raspunsurile mele au fost la intrebari legate de religie unde din start pierd orice sansa de a primi funda.

| Denișaaabaahhșoh a răspuns:

Si mie mi sa intamplat...Cineva,un utilizator, mia copiat raspunsul la care mai adaugase un cuvant. Cel ce pusese intrebarea i-a dat lui funda. Nu m-am suparat, dar mi s-a parut ceva ciudat. Eu, chiar daca primesc primul raspuns destul de bun mai astept si alte raspunsuri. dar din partea mea toti au voturi FOLOSITOARE/INTELIGENTE