| Cinevacatoatalumea a întrebat:

Vi s-a intamplat sa va imaginati ca auziti/vedeti lucruri infricosatoare, de care sa va speriati, iar apoi sa va raniti?

14 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu mai mult m-am speriat de cand mi-a povestit o prietena ca s-a dus noaptea sa-si ia un pahar cu apa pe intuneric si i s-a parut ca si-a auzit numele. Incepuse sa-mi fie frica sa nu mi se intample si mie. laughing
Singurul lucru infricosator la mine in casa e ca se mai dschide usa de la bucatarie asa brusc si incet parca ar deschide-o cineva dar m-am obisnuit.

| FemeiaPisică a răspuns:

Ceea ce ai scris în postare seamănă mai mult cu un episod de schizofrenie, psihoză sau anxietate.

| RAY a răspuns:

Vi s-a intamplat sa va imaginati ca auziti/vedeti lucruri infricosatoare?
Da, dar eram constient ca era doar imaginatia mea atat
de care sa va speriati, iar apoi sa va raniti?
Nu

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, nu mi s-a intamplat asa ceva, dar cred ca nici unui om normal nu i se poate intampla asa ceva.
Sa-ti imaginzi si sa te ranesti....trebuie sa ai probleme psihice serioase, ca sa se intample asa ceva.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Violleta2022):

Cred ca era 2 noaptea si eram foarte obosita, asa ca fara sa imi dau seama am adormit pe canapea. Dintr-o data am auzit ceva care alerga foarte repede prin camera. Facea un sunet asemanator cu un caine care alearga pe parchet, dar mult mai rapid. Am tipat si m-am repezit sa fug in camera mea. Din greseala n-am observat ca mana mea statea intr-o pozitie incorecta asa ca incepuse sa ma doara umarul (si acum ma doare). Am trantit usa de la intrare, care era deschisa si dusa am fost. hahahaha Mai erau si papagalii mei care dadeau din aripi si faceau atmosfera. Am speriat-o si pe mama.
Probleme mintale...pai uneori rad ca psihopata. Mama zice ca nu-s normala.

| Violleta2022 a răspuns (pentru Cinevacatoatalumea):

Dupa cum vezi, si mama ta a spus cam acelasi lucru ca si mine... si cand 2 iti spun ca esti nebum, atunci te duci la medic si te cauti, pentru ca, comportamentul tau nu-i dleoc al unui om sanatos.
Bineinteles ca primul semn al unui om cu probleme psihice, este cel de negare. Citeste despare asta daca vrei sa vezi, dar te sfatuiesc sa mergi al un medic, ca nu este normal comportamentul tau.

| Cinevacatoatalumea explică (pentru Violleta2022):

Mama a zis-o in gluma. LOL

| Drimmero a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie in trecut.

| Superior a răspuns:

Da,in urma caruia, am dat cu capul zdravan in perete. Era un schelete.

Răspuns utilizator avertizat
| Teffan a răspuns:

De multe ori dar nu-mi amintesc ce anume.

| Fumiko a răspuns:

Asta cred ca numeste schizofernie, e o boala cam grava.

| Anngela a răspuns:

Da eu mai demult, era seara si m-am uitat spre dulap si eram si singura si era si intuneric si mi s-a parut ca vad o silueta care se misca, apoi mi s-a parut ca aud un scartait de parchet si atunci de frica m-am dat mai incolo si mai incolo si am cazut din pat lovindu ma la spate