| clauss a întrebat:

Vi s a intamplat sa va inspire alte raspunsuri?, sa intrati la o intrebare pregatit cu un raspuns si dupa ce ati citit raspunsurile primite sa va schimbe si raspunsul d-voastra?

Răspuns Câştigător
Elianna
| Elianna a răspuns:

Desigur! De cateva ori am citat vreun user care a raspuns dupa sufletul meu sau m-a convins cu raspunsul lui!

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Da.Persoana respectiva expunea exact punctul meu de vedere si nu mai avea sens sa mai repet informatia doar de dragul celor 50 de puncte

| gigiro a răspuns:

Mi se pare normal. Daca altii au spus ce gandeam eu, sau au adus o alta lumina asupra intrebarii.