| Th3AbSinTh3 a întrebat:

Vi s-a intamplat sa visati ceva si apoi sa va ganditit toata ziua la chestia aia si sa va simtiti aiurea?

10 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Da, ce-i drept, foarte rar, dar mi s-a intamplat.

| RAY a răspuns:

Da,din fericire nu s-a intamplat ce am visat

| Doub a răspuns:

Da, când am visat că mor.
Toată ziua am fost traumatizată.

| J0B0MAT a răspuns:

Da. Mi s-a întâmplat şi să se împlinească ce am visat.

| R0R0 a răspuns:

Da. Am fost atat de suparata si am incercat sa reproduc visul

| Sociopat a răspuns:

Am visat ca s-a redeschis localul meu preferat. Ziua urmatoare am fost foarte suparat ca a fost doar un vis.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca mereu visez ca ma cert cu lumea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am coșmaruri în general
și îmi vin în minte prin mijlocul unui test/teză sau când sunt la tablă
sau când tipu de care-mi place încearcă să mă sărute e ok da
m-am obișnuit

| Alexandra4500 a răspuns:

Mda, am patit, si chiar este aiurea.

| Sasuke896 a răspuns:

Depinde de vis. De obicei ma simt aiurea ori cand era un vis frumos ori cand a fost destul de urat.