| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa simtiti ca nu puteti sa duceti mai departe toate grijile si problemele care le aveti, si ca v-au pus capac? eu asa simt acum, am mai avut probleme si griji dar acum e cea mai grea perioada din viata mea de pana acum si simt ca numai fac fata, plang intru-na.nu pot sa detaliez ce probleme am, dar sunt probleme de mai multe tipuri care s-a adunat toate odata.astept raspuns.

Răspuns Câştigător
| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Ai o anumita varsta cand crezi ca totul se darama in jurul tau...e ceva normal toti avem perioade de genul asta.De multe ori oameni in toata firea isi pun la fel aceeasi intrebare ca tine...
Nu putem gasi raspuns din anumite chestii.O viata fara probleme nu se poate numi viata.nu ai de ce sa lupti nu ai motiv de ce sa astepti urmatoarea zi.Tu ti-ai putea imagina o viata lipsita de griji? eu zic ca nu.
Incearca sa fi putin mai tare si de obicei incearca sa treci cu vederea peste orice problema.Toti ne,, lovim,, dar, doar cei mai buni se vindeca de fiecare data.