| anonim_4396 a întrebat:

Vi se intampla sa va simtiti superiori? Cand?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Tot timpul sunt narcisista.

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Superior sunt cand sunt singur acasa, fata de altcineva nu are nici un rost sa fiu asa.

April
| April a răspuns:

Ma simt superioara cand vad cat de nefericti pot fi cei ce se scalda in avutii; eu pot fi fericita cu mult mai putin:fie si numai pentru ca am pe masa, in fiecare zi, painea care-mi trebuie...

| User a răspuns:

Intotdeauna. Nu, glumesclaughing Nu ma consider superior, dar sunt constient ca am ceva. special. Si asa e la fiecare. Fiecare are ceva special, care-l diferentiaza de restul lumii.

| AndaWest a răspuns:

Nu,niciodata

| NoChanceForUs a răspuns:

Sunt superior cand nu e nimeni in jur.E logic, daca nu e nimeni uman prin jur nu ma mai simt complexat.

| NickiMinaj a răspuns:

Da, cand dau peste cineva mai prost ca mine. ca si restul oamenilor, de altfel.