| Alexintunecatul a întrebat:

Vi se intampla si voua sa postezi un raspuns dar sa ajunga dupa 10 min?De aseara tot am problema asta.stie careva despre ce e vorba?

4 răspunsuri:
| Neworder21 a răspuns:

Da, si mie mi s-a intaimplat asa ceva.
cred ca din cauza presiunii scazute.
se rezolva

| Ana94 a răspuns:

Da,şi mie mi s-a întâmplat. Văd că TPU-ul este într-o continuă schimbare de câteva zile încoace.

| nyko06 a răspuns:

Si eu am patit si nu doar cu raspunsurile si cu intrebarile sau cu actualizarea puctajului se face destul de greu, probabil depinde si cat de solicitat este siteul.

| Georgyyyyyyy a răspuns:

Buna.da si mie mi se intampla sau mai ales cand primesc vad cam tarziu.probabil ca TPU-ul este ff accesat sau cei care se ocupa cu pagina fac schimbari cv.