| Furnicuta000 a întrebat:

Vi se par penibili oamenii care poarta la gat lant cu numele lor? Am primit si eu acum ceva timp un lant din aur cu numele meu (un nume nici prea comun dar nici prea rar) si ma gandeam sa il port ca mi se pare dragut dar nu stiu ce parere au altii. Stiu ca o sa-mi ziceti sa nu ma intereseze parerea altora si chestii din astea dar nu de asta am pus intrebarea, as vrea sa stiu parerea voastra sincera

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mie nu îmi pasă de ce poarta alții

| IamJoKeR a răspuns:

Daca lantisorul e dragut si iti place tie ar trebui sa-l porti, ci sa nu te iei dupa altii deoarece parerea lor nu e importanta!

| Madaxo97 a răspuns:

Nu mi se pare penibil deloc, mai ales dacă ești fată, mi se pare chiar drăguț un astfel de lănțișor.

| DonEduardo a răspuns:

Nu mi se pare penibil, insa eu unul chiar nu as vrea ca orice strain de pe strada sa imi poata vedea prenumele.

| Torrpi a răspuns:

Sincer? Port ce-mi place mie. Mi se par penibile alea cu bijuterii supra-supra-dimensionate. Nu ai loc in tramvai de cerceii si multi-bratarile lor.