| Hyacinth a întrebat:

Vi se pare normal sa ne ceară actele rețelele sociale?

12 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Ca nu ai n conturi si sa spamezi da.
Gandeste in perspectiva ai 2000 de conturi si esti un singur om.

Răspuns utilizator avertizat
| aditimus a răspuns (pentru Hyacinth):

Lol, scrie scammer pe Youtube si ai sa vezi

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu.
Daca mi le cereau, renuntam la conturi.

| Mosotti a răspuns:

Da, e normal, sa nu mai fie haos sa faca fiecare ce vrea, si sa nu sti cine e.

| Lukasssz a răspuns:

Cine le-ar da? laughing)

| CIaudiu a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar cine le da?

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Vrajeli, pe Facebook iti cere buletin dupa ce activitatea ta pare suspecta gen dai prea multe cereri, esti raportat de cineva, sau probleme de conexiune. Pe Youtube e numa pentru videoclipurile +18, Iar YT nu e unicul site de video. are reputatie mare deoarece e finantat masiv companiile de publicitate

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyacinth):

Faci altul si gata, ai nevoi de de alt e-mail sau nr de telefon si gata. Eventual schimbi ip-ul.
Cel mai probabil a dat cereri de prietenie, parca utilizatorii noi sunt restrictionati la asa ceva.
Deindata ce iti da mesaj din ala e cam RIP contul respectiv, totul e automatic - Astel de proceduri sunt realizate probabil de roboti nu de personalul f.b. Poate asa e procedura sau poate robotul nu poate compara pozele.
Oricum Facebook e cam mort?