| anonim_4396 a întrebat:

Viața ar fi mai tristă fara...Coca Cola? Da sau nu?

10 răspunsuri:
| 1onur a răspuns:

)))

| 1onur a răspuns:

Viața ar fi mai nesănătoasă și plină de cancer alături coca cola))

| FreddieM a răspuns:

Din cele trei consumate în toată viata mea, ultima Cola băuta, adică acum vreo 5 ani, atat de,, amuzanta ' a fost, ca in loc sa ma facă sa râd m-a făcut doar sa râgâi.
Cheers

| JohnnydeFeer a răspuns:

Eu sunt fan pepsi rolling on the floor)

| darrio2007 a răspuns:

Nu.

| Violleta2022 a răspuns:

Viata ar fi mult mai sanatoasa fara Coca-cola si fast food!

| Cipi1212 a răspuns:

E bună Coca cola dar cu măsură.

| johnnny123 a răspuns:

Dacă Coca Cola are o importanță atât de mare în viața ta, atunci viața ta este deja suficient de tristă.

| ReddY25 a răspuns:

In nici un caz

| relian a răspuns:

Cand beau, prefer Dr Paper este mai bun. Ca veni vorba de Coca Cola, stiai ca Coca Cola a copiat pe Dr Paper? Deci cel care a facut Coca Cola s-a inspirat de la Dr Paper, care deja de 1 an vindea cu succes bautura lor.
Asa a vazut respectivul farmacist de pe unde era el, Dr Paper luase avint, asa ca sia tras si omu o bautura, doar ca folosea droguri in ea laughing asta era si este diferenta, Coca Cola contine coca, un drog.Mai tirziu cand sau trezit autoritatile si au vazut ce bautura vindea nenea farnmacistu, ia interzis sa mai vinda, ori sa modifice.
Asa o ajuns sa foloseasca aceleeasi ingrediente, dar sa scoata din coca substanta halucinogena.
Tu daca bei Coca Cola, asta bei, contine coca, in caz ca nu stiai, dar fara acea substanta ce am spus.
Personal prefer Dr paper ca are gust mai bun, desi si de asta beau mai rar.