| Denisa a întrebat:

Viata nu-i roz. O melodie care merita ascultata. http://www.trilulilu.ro/oliv24/d93c5b1fc653fb

Răspuns Câştigător
| Helvete a răspuns:

Intr-adevar. Viata nu e deloc roz. In mare parte e chiar de c***t. Pacat ca multi nu vad realitatea asa cum e ea. Poate daca ar constientiza mai multi, am putea face ceva sa schimbam asta. Dar...

3 răspunsuri:
| maite36 a răspuns:

Nu imi place e plictisitoare

| skyzoo a răspuns:

Da.viata nu e roz. dar ne place sa inchidem ochii.ne place sa radem, sa fim fericiti, sa ne spunem ca totul e bine, sa ne hranim cu minciuni.sa gresim.si cand deschidem ochii sa vedem ca nu avem pe nimeni.nimic.si ne vine sa urlam, urla sufletul in noi, ne dam cu curu de pamant. vrem sa dam timpul inapoi.si da.viata nu e roz.si n-o vopsesc in verde.eu sunt la poarta iadului si tai bilete