| Laurrraa a întrebat:

Victoria Justice sau Selena Gomez?

3 răspunsuri:
| Afãrinツ a răspuns:

mi-a placut de selena si nu te condamn daca o preferi pe ea, exact ca elena. parerea mea despre selena e ca e o fata de treaba cu o voce super, milioane de fani in extaz si cu un super simt al modei.
oricare star are caracteristicul ei. practic nu pot spune ca as putea alege una. victoria e cam la fel ca selena, parerea mea. daca iti place de o cantareata anume nu trebuie sa-ti fie rusine. mintea ta a les-o nu altii. bucura-te de toto cantaretii si cantaretele pentru ca El nu a imprastiat peste tot asa un dar. tine minte sa nu critici si bucurate de muzica pe care o asculti.

Peace,
girl!
kiss

| elenuta909090 a răspuns:

Selena Gomez deoarece ea are un serial pe Disney si niste super melodii dar daca Selena nu ai scoate melodii noi atunci Victoria Justice (ai ascultat I Gut U? de Selena Gomez)

| FasterYamaha a răspuns:

Selena Gomez, pentru ca este frumoasa, are o voce incredibil de frumoasa, si are un suflet bun:
E ambasador UNICEF, si in 2009 a donat 100 milioane de dolari pentru copii saraci!