| Alynutzaaa a întrebat:

Vin sarbatorile de iarna si odata cu ele cadourile, ce cadou as putea sa-i fac prietenului meu de Craciun? big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Szue, am crezut ca vorbesti despre prietenul tau. Sugestiile raman tot asa, dar in loc de bereta si fular poti sa ii iei o caciula haioasa, un roling! Poti sa ii mai dai o poza cu voi(preferata lui) si o rama de sarbatori! Scuze...happy

2 răspunsuri:
| Alynutzaaa explică:

Mersi mult love struck sa stii ca unele idei chiar ma ajuta happylove struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pai depinde de personalitatea sa, dar cred ca:
-o cutie de ciocolata(preferatele ei)
-o craciunita(floare)
-ceva de pus in camera
-o felicitare facuta de tine
-o bereta si un fular
-o pisicuta sau un catelus
- un DVD cu filmul preferat
-un CD, preferatul ei
-o carte

P. S: Ti-am dat o lista cu lucruri banale, dar tu trebuie sa ii iei ce i place, tu o cunosti, nu eu! Sper ca te-am ajutat.

Pa, pa.