| Ralux a întrebat:

Vine scoalaaaaaaaaaaaaaa...prilej de fericire sau tristete?
Spuneti toate gandurile voastre avand in vedere acest subiect.De ce sunteti bucurosi ca vine, de ce nu, ce vreti sa faceti, ce nu, pe cine asteptati sa revedeti si pe cine nu, ce ati vrea sa faceti, ce nu, ce ati vrea sa se intample, ce nu, la ce vreti sa participati, la ce nu, ce ati vrea sa schimbati, ce nu, ce, cum, unde, cand, cine si de ce?happy
Tothappy. Toate gandurile voastrewinking.
Astept raspunsuri love struck

Răspuns Câştigător
| Puiutz a răspuns:

Pf asa e.. si tristetze si bucurie.. tristetze deoarece iar o groaza de temelaughing..teste.. trebuie sa inv mult..si plus sa ma trezesc dimineatzasad..o sa`mi fie dor de zilele in care dormeam muult day dreaming .. laughing) .. dar fericire pentru ca imi revad colegiilove struck .. si facem iar multe boacanelaughing.. cum am facut si pana acum.. am spart geamul`.. am stricat usalaughing..chestii obisnuite pentru noilaughing.. sa ne distram impreunalove struck.. o sa`mi revad unii profesori dragilove struck.. si plus un baiat tareeeeeee scumpwhistling love strucklove struck ...mi`e cam dor de elsad.. si daca incepe scoala..il vad zilniclove struck.. oo yeah\:d/ laughing .. deabia asteptblushing... sa speram sa fie un an bunbig grin!
Succes ! big hug

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu de abia asteptlove struck
Imi e dor de colegi, imi e dor sa ma cert cu unii, sa stau cu altii... e tare la scoala mealove struck
Pur si simplu m`am plictisit sa stau acasa...big grin

| xibalba a răspuns:

De colegi nu pot sa zic ca imi e chiar drag (sunt exceptii). Eu astept sa vina scoala ca am ce face si o sa fiu ocupata iar. Nu vreau sa raman la nivelul asta in legatura cunostintelor acumulate, deci clar o astept sa vina happy. Bafta in noul an scolar si bucura`te cat se mai poate... ca apoi, la serviciu, nu prea va mai fi fericire ( nu mereu! ).

| Puiutz a răspuns:

Pf asa e. si tristetze si bucurie. tristetze deoarece iar o groaza de temelaughing. teste. trebuie sa inv mult.si plus sa ma trezesc dimineatasad. o sa`mi fie dor de zilele in care dormeam muult day dreaming. laughing). dar fericire pentru ca imi revad colegiilove struck. si facem iar multe boacanelaughing. cum am facut si pana acum. am spart geamul`. am stricat usalaughing.chestii obisnuite pentru noilaughing. sa ne distram impreunalove struck. o sa`mi revad unii profesori dragilove struck. si plus un baiat tareeeeeee scumpwhistling love strucklove struck... mi`e cam dor de elsad. si daca incepe scoala.il vad zilniclove struck. oo yeah\:d/ laughing. de abia asteptblushing... sa speram sa fie un an bunbig grin!
Succes! big hug

| Puiutz a răspuns:

Pf asa e.. si tristetze si bucurie.. tristetze deoarece iar o groaza de temelaughing..teste.. trebuie sa inv mult..si plus sa ma trezesc dimineatzasad..o sa`mi fie dor de zilele in care dormeam muult day dreaming .. laughing) .. dar fericire pentru ca imi revad colegiilove struck .. si facem iar multe boacanelaughing.. cum am facut si pana acum.. am spart geamul`.. am stricat usalaughing..chestii obisnuite pentru noilaughing.. sa ne distram impreunalove struck.. o sa`mi revad unii profesori dragilove struck.. si plus un baiat tareeeeeee scumpwhistling love strucklove struck ...mi`e cam dor de elsad.. si daca incepe scoala..il vad zilniclove struck.. oo yeah\:d/ laughing .. deabia asteptblushing... sa speram sa fie un an bunbig grin!
Succes ! big hug

| Puiutz a răspuns:

Pf asa e.. si tristetze si bucurie.. tristetze deoarece iar o groaza de temelaughing..teste.. trebuie sa inv mult..si plus sa ma trezesc dimineatzasad..o sa`mi fie dor de zilele in care dormeam muult day dreaming .. laughing) .. dar fericire pentru ca imi revad colegiilove struck .. si facem iar multe boacanelaughing.. cum am facut si pana acum.. am spart geamul`.. am stricat usalaughing..chestii obisnuite pentru noilaughing.. sa ne distram impreunalove struck.. o sa`mi revad unii profesori dragilove struck.. si plus un baiat tareeeeeee scumpwhistling love strucklove struck ...mi`e cam dor de elsad.. si daca incepe scoala..il vad zilniclove struck.. oo yeah\:d/ laughing .. deabia asteptblushing... sa speram sa fie un an bunbig grin!
Succes ! big hug

| Puiutz a răspuns:

Aoleooorolling on the floor). ups.nu asa am vrutlaughing.pfuuu. scuzestraight face. deci citeste doar unulblushing.

| crisS a răspuns:

Tristetesad in afara ca imi revad prieteni... nu am de ce sa fiu happy sad

| AvalohAlyn a răspuns:

Bucurie.Trec clasa a 9-a, sunt boboc la liceu si sunt foarte curios sa vad cum e la liceu. O sa am colegi noi, profesori noi, locatie noua, drum noua, totul o sa fie nou si cand e nou e frumos, interesant, curios.Deabia astept.

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Si tristete si bucurie.laughing Pai, nu vreau sa inceapa scoala pentru ca trebuie sa-mi fac temele pentru ea, pentru ca o sa dau teste, o sa ma asculte, o sa trebuiasca sa ma trezesc de dimineata, dar sunt si putin fericita pentru ca o sa-mi revad colegii, unii profesorilove struck, o sa am o materie noua. o sa am 2 profesori noihee hee, mi-e frica de tezele unice:-s daca o sa le daubig grin, pentru ca trec in clasa 7thinking, pff. da` ai pus multe intrebari laughing .nu cred ca o sa raspund la toate.:-s. sper sa fie un an bun!big grin
Succes in noul an scolar big hug

| viki a răspuns:

Nu prea astept sa vina scoala.1.Pentru ca (inca) nu sunt relaxata, zici ca nici nu a fost vacanta la mine.sad 2.Pentru ca am de citit vreo 5-6 carti, si de abia am inceput una.big grin
Dar imi este dor de colegii mei.happy

Răspuns utilizator avertizat
| alle529 a răspuns:

Bucurielove strucklove strucklove struckpt ca vreau sa-mi cunosc noii colegi>:d< si in primele zile ii ff frumos, dar dupa aia incepe cu testele si ascultatul si nu-mi prea place, deci pot sa zic ca si un pic de tristete:d

| ingeras14 a răspuns:

Scoala pentru mine este mai mult tristete sad pentru ca n-o sa mai stau mult timp la calculator silly si ca o sa trebuiasca sa ma trezesc devreme, sa imi fac temele, sa invat, si o s`o revad pe tampita de colegamea X-( crying... Dar sunt bucuroasa ca o sa`mi revad profesori si colegii, ca o sa`mi revad colegu` meu de banca(cred ca acum este fostul)love struck, ca o sa am alta diriginta sau diriginte... Iar cand o sa inceapa scoala imi doresc sa fiu mai prietenoasa cu colegi pe care ii urasc X-( pentru ca totusi suntem colegiwinking si sa ma implic mai mult in activitatiile scoli...kiss

| Gexu a răspuns:

Tristetesadsadsad doar putina bucurie sa-mi revad colegii :Xwinking

| dada18x a răspuns:

Hm.incep asa: vacanta mea a fost super! Am vizitat un loc absolut nemaipomenit. Numele?! DUBAI! da...ati vazut bine. E tare de tot. Ce m facut acolo? am mers in vizita. De fapt, nu am de gand sa va min. Am naufragiat acolo, avand in vedere ca... vaporul meu cel luxos s-a scufundat. Nu o sa credeti insa. e adevarat tot ce spun.am vazut un grup de pirati! Mancau... si mie imi era foame. Insa.zgarciti.nu mi-au dat nimic bun de papa. In fine.am plecat mai departe...si.am picat intr-o groapa. mirosea super urat.si... BANG! Elodia doamnelor si domnilor in carne si oase.(mda... putin urat mirositoare). Am plecat impreuna.ne intelegem bine.chiar daca ea este cel mai josnic avocat pe care l-am intalnit vreodata. Si...am un secret! Promite ca nu mai spui la nimeni.blushing m`am casatorit! Cu cine?! Cu Jhony Deep.oups.pardon. Jack Sparrow. happy e un tip suuuuper bunoc!:X e incredibil cum dintr`un copil poate face doi, dintr`o singura taietura cu sabia. Mda.il iubesc pe Jack! love struck... Am si o poza cu el. ti`o pot arata.Insa nu pe acest site! big grin stii. e chiar dragut.nu e fioros deloc...asa cum cred unii! In fine...acum sunt la vila mea cu piscina iar masinuta mea BMW s5 ma asteapta in fata casei. O sa ies cu fetele la un cocktail. Stii.in ciuda mirosului, Elodia a fost o patida buna. Si... nu te gandi la prostii...rascumpararea a fost imensa. Te saluta Jack! Cam asta a fost incredibila si nemaipomenita mea vacanta imaginara. big grin in realitate, vacanta mea a fost cat se poate de plictisitoare. Fapt pentru care astept cu nerabdare sa inceapa scoala! Este cea mai tare. Am cei mai cool clegi si cea mai draguta diriginta! Pentru mine scoala nu este un motiv de stres! Este cea mai placuta perioada a zilei. Pana si testele sunt ok...laughing tot ce trebuie sa fac e sa invat. Cateodata nu functioneaza. Daca te gandesti ca anul acesta va fi usor, asa o sa fie. Trezestete cu zambetul pe buze si ziua o sa fie mult mai distractiva pentru tine! :* sper sa zambesti putin la acest raspuns...happy :* asteapta scoala. o sa fie bine.prea mult timp liber strica big grin

| viking a răspuns:

Prilej de fericire pentru ca imi mai ocupa timpul, ce vreau sa fac? sa termin anul, nu astept sa revad pe nimeni, imi este indiferent, nu vreau sa particip la nimic, nu vreau sa schimb nimic.Sunt la Seral si e prea perfect fata de liceul la zi.

| Div_2769 a răspuns:

Pentru mine e prilej de fericire deoarece trec in clasa a 9-a. O sa cunosc profesori noi, colegi noi, o sa incheg prietenii noi. Sper sa ma acomodez cat pot de repede in acest nou mediu si sa profit cat pot de viata de licean, bine asta fara a neglija scoala.Stiu ca la inceput e un pic cam greu, adica trebuie sa le demonstrezi profesorilor ca esti un elev model dar sper sa trec si peste asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bucurie, e ultimul an de liceu big grin (finally)...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fericire... pentru ca sunt in primul an de liceubig grin si abia astept sa-mi cunosc viitorii colegi, profesori...
Tristete... pentru ca imi va fi dor de zilele de vacanta, si-mi va fi dor si de fostii colegi... si chiar si de unii profesori.

| Anna_1499 a răspuns:

Bucurie. abia astept : x. chiar daca anul asta o sa fie mai greu. abia astept sa'mi revad colegii. ma gandesc cu groaza ca se apropie liceul si o sa ne oprim din tampeniile pe care le faceam la scoala sad.