| iulia165 a întrebat:

Voare sunt ciar rea acum nu stiu de cand am fost mica nu mam inceles cu mama dar acum e mai rau ma loveste da cu picioarele in mine ma ia de par si zice ca sa mosr dracului odata dar acum sa inbolnavit si se astepta s-o ajut dar nu-mi pasa asa cum nici iei nu i-a pasat de cate ori am plans eu din cauza batailor pe care le primeam si acum miem zice ca nu am inima ce credet fac rau ca fac asta sau fac bine ca merita astfel sa ma comport cu ia?

2 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

E clar ca nu faci bine. Cand omul de langa tine este bolnav, lasi toate resentimentele la o parte si il ajuti. Te poti gandi cum ar fi daca tu ai fi bolnava si cel de alaturi nu te ajuta.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns:

Eu cred ca inca iti mai trebuia ceva bataie poate ai fi stiut sa scrii.