| Idkidk a întrebat:

Voi ați găsit o persoană perfectă?

20 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

Nu exista om sau persoana care sa fie perfect.Clar si 100% sigur.Nu exista asa ceva.

Singurul om care a fost perfect 100% a fost si este Iisus Christos (insa daca ne gandim bine El nu a fost om ci DUMNEZEU intrupat)
Deci nu exista om perfect, fiecare are pacate, greseli, defecte.
happy

O seara frumoasa

| DoarBogdan a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Ai dreptate man.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nimeni nu e perfect, toti sunte m imperfecti păcătoși si supuși mortii.

| Liviu a răspuns:

Perfect nebuna dahappy

| RAY a răspuns:

Nu

| Drimmero a răspuns:

Perfecta doar in mintea mea, dar s-a dus si acea persoana!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fiecare este perfect in felul lui, nu?
Tu ai gasit? happy

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cum să nu?

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Oare? happy Cine laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Zici că nu ști laughing Cineva care vorbește cu mine prin felicitări.

| DoarBogdan a răspuns (pentru Idkidk):

Inteleg laughing

| Idkidk explică (pentru DoarBogdan):

Cautam și eu pe Google : Omul Perfect, și mi-a dat : DoarBogdan.

| Doub a răspuns:

Depinde ce înţelegi tu prin perfecţiune.

| R0R0 a răspuns:

Nu.

| Florentina9210 a răspuns:

Pana acum. NU!

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Florentina9210):

Nu există om perfect asa ca multumeste te cu ce gasesti, ca si tu esti imperfecta si supusa greselilor.

| Florentina9210 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Am zis eu ca doresc o persoana perfecta? Nu! Eu doar i-am raspuns la intrebare.

| gemeni6226 a răspuns:

Nu.

| syd a răspuns:

Dupa parerea mea nu exista perfectiune

| IhateMaths a răspuns:

Nu există așa ceva. Fiecare persoană are slăbiciunile, defectele sale.