| VrRos05 a întrebat:

Voi a ți primit monede TPU?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Acum ceva ani cand se chinuiau adminii sa dea, am primit.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ori am devenit irelevant, ori administratorii sunt in vacanta, ca in ultimul an n-am mai vazut nici o moneda. Nici la mine, nici la altii.
Pe vremuri, primeam monede, cu grija, sa fiu sub limita celui mai ieftin premiu. Dar primeam, macar de ochii lumii.
Nici macar nu erau cele mai bune raspunsuri, dar aia e rolling on the floor

| Fatamuntilor a răspuns:

Am cateva.
Intrebarea corecta ar fi: A reusit cineva sa isi cumpere ceva cu acele monede in ultimul timp?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Înainte, pe primul cont.

| literallythesamebruh a răspuns:

Da, am primit. Este ceva bine-venit, chiar dacă nu atât de des.