| anonim_4396 a întrebat:

Voi acultati radio 21? ii mai tineti minte pe escu si andrei de la driftul de noapte? pacat ca s-au vandut. puteau sa spuna cu nu mai continua.erau temelie... ce va mai amintiti despre ei? am link de download la cateva emisiuni ale lor.in caz ca vreti sa va amintiti de vremurile bune cand ei erau cu adevarat simply positive. happy

1 răspuns:
| Laurentiuuu a răspuns:

Offf. Ce a ajuns Radio 21, In vara Eu eram cu One Fm,Dar nu stiu unde s`a dusthinking Momentan Mai ascult,dar Mai mult Zu-ul,Dar nu Kiss`ul,Parca sunt prea smecheri, si prea urate melodiile acestora, mai ales Puya... Chiar nu imi plac cum cantahappy
Hai ca te-am lasat
Bafta!happy