| tipaalexandruu a întrebat:

Voi ajutati pe alti doar pentru fundita? daca nu motivati

Răspuns Câştigător
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nuuu!straight face In nici un cazstraight face
Chiar nu imi pasa de funditewinking
Imi place sa ii ajut pe altii happy
Asta e singurul motiv happy
Papa!kiss

11 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Eu numai pentru fundite intru pe TPU.Cred ca as muri daca nu as primi cel putin x fundite pe zi.Imi vine sa plang cand imi fura cineva fundita.Lasa-ti funditele sa vina la mine!

Serios acum? La ce ne trebuie? Ma bucur doar ca cel care mi-a dar fundita a considerat raspunsul meu cel mai folositor.Atat

| Bacemi a răspuns:

Fundita ma bucura doar in sensul ca cineva apreciaza raspunsul meu. Nu raspund pentru fundita. Ca dovada sta faptul ca raspund si la intrebari unde fundita e deja acordata. Imi place sa ajut pe ceilalti si unde cred ca pot ajuta raspund.

| User a răspuns:

Nu, normal ca nu. De ce? Pai simplu, nu-mi aduce nici un castigtongue

| EUSIATIT a răspuns:

Nu e obligatoriu fundita pentru ca nu o poti da pentru o intrebare decit 1 asa ca eu pers rasp din punctul meu de vedere. si daca il consideri bine ok daca nu. fiecare cum gindeste si crede ca te ajuta

| lostcontrol12 a răspuns:

Nu. Uneori raspund pentru ca imi place intrebarea, alteori ca ma amuza.Imi place sa ajut oameni, sincer.In plus acea fundita nu ma ajuta cu nimic. Daca rapund corect, frumos, m bucur ca am castigat-o, daca nu, nu ma suparlaughing

| Ionutzsa a răspuns:

Nu! Eu una raspund pentru ca-mi place sama bag unde nu`mi fierbe oala laughing ^_^

| Ionutzsa a răspuns:

Bn acum sa fim seriosi happy ce sa fac su fundita? neah oh go on. ii ajut pentru ca sunt o pers sociabila, imi place mult sa vb happy, sa dau sfaturibatting eyelashes si sa impart opinii cu alte persoanetongue

| alex2009 a răspuns:

Funditele nu ma ajuta cu nimic castig ceva material daca am mai multe fundite? Eu ajut pe alte persoane ca pur si simplu am fost si eu ajutat.

| ◕‿◕Al3xUtZa◕‿◕ a răspuns:

Daca stiu sa raspund big grin daca nu stiu trec peste elehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce sa fac cu fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu raspund pentru funditawinking.
Raspund ca sa ajut daca stiu un raspun utilwinking.
Mie imi place sa ii ajut pe altii daca pot tongue.