| syd2 a întrebat:

Voi ati avut vreodata relatii? Daca da atunci ce v-a placut la ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh eu da. laughing Palpitatiile cred ca mi-au placut cel mai mult, fie ca aveau ca provenienta emotiile pozitive sau intamplarile spontane. E simpatic sa stii ca cineva e acolo pentru tine la orice ora daca ai nevoie, e atent la chestiile nesemnificative si poti sa fii tu 100% cu persoana aia pentru ca stii ca nu o sa-ti judece nebunia.
Mi-am descarcat acum Procesul de la el, sper sa-mi placa. ^^

32 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Autenticitatea, vulnerabilitatea, faptul că m-am simțit conectat la viață, faptul că ne-am dat voie să fim copii. Faptul că am simțit că sunt special și sunt iubit în ciuda oricăror defecte și greșeli. Dar cel mai mult faptul că am fost lăsat să iubesc.

| syd2 explică (pentru Bacemi):

Ma rog ce sa zic, n-am avut parte de astea laughing si nu deoarece n-am avut o relatie "fecunda" laughing dar pentru ca n-am avut o relatie rolling on the floor

| Bacemi a răspuns (pentru syd2):

"F ute-le de mici, că după se strică".

| syd2 explică (pentru Bacemi):

N-am nevoie de astea. Is pustnic laughing. Da daca a veni un din proprie initiativa o primesc, da n-o sa fac primul pas, niciodata, pentru ca n-am nevoie si nu-mi pasa.

| whatevernvm a răspuns:

Totul

| RAY a răspuns:

Da, ipocrizia de care ea datea dovada

| T0T a răspuns:

Da. Păi sunt prea scârbit sincer ca să prezint partea plină a paharului, subiectivitatea mă întunecă la ora asta afundată cu mine în negura nopții.

| Clorox a răspuns:

Da, am avut... A fost dragut pentru ca am avut pe cineva care m-a iubit, ah da, mai este si sexul, mai ales sexul...

| GoldenZenith a răspuns:

Da.
Sentimentul de siguranță.

| PersonajFictiv a răspuns:

A fost o relatie cand eu m-am simtit eu in totalitate, total relaxat iar ea la fel, asta mi-a placut, restul nu au fost chiar asa.

| ShaOfHatred a răspuns:

Din pacate, nu.

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

De ce din pacate?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru syd2):

Habar nu am.Gen as vrea sa stiu cum e dragostea, sa ai o persoana care sa te iubeasca, careia sa ii spui orice simti si el sa te inteleaga.Nu primesc prea multa afectiune din alte parti, si no, oamenii, oricat de mult spun ca nu au nevoie de asa ceva, toti vor macar putina afectiune din cand in cand.

Btw, poza te de profil e Twisted Fate din LoL? happy

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

Bine spus.
Da asta e Twist, ca am innebunit si joc numai cu el deja de 2 luni.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru syd2):

Nu imi place Tf.Gen e foarte limitat si e bun doar din cauza la ulti.

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

Da cine-ti place?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru syd2):

Pai am fost main udyr, rengar, si Vi(caracterul meu preferat). Si imi place si Warwick.

| syd2 explică (pentru ShaOfHatred):

big grin astia is campioni puternici. Mie totusi imi place sa ma joc cu aia care arata sau foarte fain sau foarte ridicol si care is grei in manuire, eram main Vladimir dupa care ma jucam only Xin zhao laughing ma rog asta nu-i asa de greu, dupa care l-am luat pe twist si am inceput doar cu el acum ma joc cu GP. Mi-ar placea sa joc cu Aatrox dar ma rog pana nu-i dau rework e imposibil a juca cu el caci e prea slab, prea.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru syd2):

Eu nu-mi complic viata.Bine ca ai zis, si eu joc GP laughing)

| Samariteanul a răspuns:

Faptul ca am comunicat unul cu altul asa de mult incat ne-am despartit... laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N-am avut. sad

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

HA! Nici eu. Bine da is indragostit prea tare de scriitori laughing majoritar de Kafka.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Putem avea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Desigur, mi-am dat seama ca-s necrofila asa ca vezi cum faci sa treci in nefiinta ca dragostea noastra sa fie posibila. Pana ramai tu fara puls iti promit ca ma vindec si revin la piromanie, am eu grija sa fii incinerat.

| syd2 explică (pentru anonim_4396):

Ai grija e distopic, ca si mine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Jur solemn ca nu o sa ma indragostesc si eu de el - siii precis o sa-mi incalc juramantul.

| anonim_4396 a răspuns (pentru syd2):

Eh eu da. laughing Palpitatiile cred ca mi-au placut cel mai mult, fie ca aveau ca provenienta emotiile pozitive sau intamplarile spontane. E simpatic sa stii ca cineva e acolo pentru tine la orice ora daca ai nevoie, e atent la chestiile nesemnificative si poti sa fii tu 100% cu persoana aia pentru ca stii ca nu o sa-ti judece nebunia.
Mi-am descarcat acum Procesul de la el, sper sa-mi placa. ^^

| L1feDRAIN a răspuns:

Da faq...

Răspuns utilizator avertizat
| Supicadepui a răspuns:

Fara numar. Mi-a placut cand mi-am dat seama ca a fost ceva ireal.hee hee

| syd2 explică (pentru Supicadepui):

Bine, mai depinde si de varsta, cred. De fapt nu laughing