| syd2 a întrebat:

Voi ati avut vreodata relatii? Daca da atunci ce v-a placut la ele?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eh eu da. laughing Palpitatiile cred ca mi-au placut cel mai mult, fie ca aveau ca provenienta emotiile pozitive sau intamplarile spontane. E simpatic sa stii ca cineva e acolo pentru tine la orice ora daca ai nevoie, e atent la chestiile nesemnificative si poti sa fii tu 100% cu persoana aia pentru ca stii ca nu o sa-ti judece nebunia.
Mi-am descarcat acum Procesul de la el, sper sa-mi placa. ^^

32 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| L1feDRAIN a răspuns:

Da faq...