| Dan a întrebat:

Voi ati cerut iertare cuiva pentru afirmatile facute pe TPU?
Imi cer iertare, poate din greseala am lezat pe cineva (ma refer la unii prieteni de pe TPU).

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, am avut si eu doua mici dispute cu o utilizatoare, am schimbat cateva mesaje pe privat si ne-am cerut scuze reciproc, este bine sa ne comportam civilizat si sa lamurim micile neintelegeri. Numai bine!

3 răspunsuri:
| OanaG a răspuns:

Nu, pai de ce? Daca asa gandesc eu, am aceasta mentalitate de ce s-mi cer scuze pentru o parere de a mea.Fiecare gadeste cum vrea si ce vrea.

Daca ma voi adresa cu, cuvinte urate probabil ca da, imi voi cere scuze, dar eu imi sustin parerile in continuare tongue

O zi buna!

| EUSIATIT a răspuns:

Daca ai facut o afirmatie direct la o persoana ok dar sa stii ca de multe ori nu e cazu pentru ca te trezesti si tu la fel de jignita prin anumite raspunsuri pe care le primesti si acea persoana nu face acest lucru. e bine sa treci peste.

| anduta160 a răspuns:

Nu, nu am facut asta. dar ai dreptatebatting eyelasheseu imi sustin in continuare parerile daca a deranjat pe cineva scuzebatting eyelashes