| RAY a întrebat:

Voi ati mai trait vreodata asa o vara friguroasa?

12 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Au mai fost si veri friguroase, dar la mine tot e cald si fierbinte in oras. Sunt cateva zile cu adieri mici de vant si cu ploi.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Orasul tau e unicat la mine in Timisoara e rece si ploua, eu nu-mi amintesc sa fi fost

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Are o clima aparte, cand tropicala, cand polara, toate anotimpurile le am intr-o saptamana aici.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Super,in ce parte a tari traiesti asa fenomene?

| Drimmero a răspuns (pentru RAY):

Asta conteaza prea putin, sa spunem ca undeva departe de Timisoara.

| RAY explică (pentru Drimmero):

Cam la cati km? hai ma misteriosule zi-mi

| Freya1 a răspuns:

Nu mai tin minte da e aiurea.
Nu trebuie sa fie o caldura de 40 de grade dar nici asa.De la inceputul veri ma chinui sa merg macar la o plimbare in parc dar nu am sanse ca ploua continu si daca nu ploua sta sa ploaie si nu sti ce surprize te asteapta.

| Dismally a răspuns:

Nu si locuiesc intr-o zona de munte, aici tot timpul e mai rece...

| PrintesaGumitaa a răspuns:

Mereu.

| PumpkinDoll a răspuns:

Mai bine, oricum urasc vara.Acum cateva zile habar nu aveam ca am trecut de mijlocul verii daca nu ma uitam in calendar.

| wpetterssone a răspuns:

Mie mi se pare prea călduroasă. Sunt 32°C, deja prea cald pentru mine. La mine, media temperaturii în luna iulie este de 24°C. Deja este cald.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Niciodată. Suntem la mijlocul verii și încă n-am purtat nicio rochie, ceea ce nu mi s-a mai întâmplat.